Сонячні електростанції бувають мережеві і автономні.

Мережеві сонячні електростанції - ті які приєднані до центральної мережі енергопостачання і не тільки віддають електроенергію в мережу, але й дають можливість, при необхідності, споживати електрику з мережі. Дає можливість безперебійного електропостачання. Вироблення електроенергії не залежить від часу доби і погодних умов.

Автономні сонячні електростанції - акумулюють надлишок виробленої електроенергії за допомогою батарей і дають можливість використання електроенергії при відсутності інших джерел електропостачання. Безперебійне електропостачання можливо при підключенні альтернативних джерел - наприклад дизель генератора. Більшою мірою залежить від тривалості світлового дня та інтенсивності сонячного випромінювання.

Мережеві сонячні електростанції дають можливість з першого дня встановлення перестати платити за електроенергію, а після терміну окупності - приносити пасивний дохід. Забезпечить вам безперебійність електропостачання. В разі негоди або наприклад вночі - ви споживаєте електроенергію з мережі за звичайним тарифом. Зате в денний час доби, весь надлишок виробленої електроенергії ви продаєте в мережу за «зеленим» тарифом - спеціально встановленому підвищеному тарифу, для мотивації переходу населення на використання поновлюваних джерел електричної енергії.

Принцип роботи мережевої сонячної електростанції: фотоелектричні модулі виробляють постійний струм, інвертор перетворює постійний струм в змінний, який може використовуватися на власні потреби. Надлишок виробленого електроенергії ви можете віддавати в мережу. При нестачі власно виробленої електроенергії для власних потреб ви можете використовувати електроенергію з мережі. Кількість спожитої і відданої електроенергії в мережу враховується двонаправленим приладом обліку.

Підключивши свою сонячну електростанцію до мережі, ви не тільки отримаєте можливість заробляти, але і позбавите себе від головного недоліку сонячної електростанції – залежність від погодних умов та часу доби.

Потужність вашої сонячної електростанції залежить від площі сонячних панелей та від інтенсивності сонячного випромінювання в вашому регіоні. Україні в цьому питанні знову пощастило, по всій території сумарна інтенсивність сонячного випромінювання досягає 8Вт / м2. Вам останеться виміряти відхилення від півдня, врахувати елементи, що можуть давати затемнення та вирішити побудувати свою СЕС. Найпростішим і надійним способом правильно оцінити доцільність будівництва - викликати інженера нашої компанії до себе на об'єкт.

Автономні сонячні електростанції для будинку - можливість забезпечувати електроенергією домоволодіння при відсутності інших джерел електропостачання. Сонце - невичерпне і екологічно чисте тихе джерело енергії.
Станція складається з фотоелектричних модулів, інвертора і акумуляторної батареї. Одним з недоліків сонячних електростанцій називають їх дорожнечу. Але якщо порахувати скільки електроенергії ви споживаєте в рік або наприклад за двадцять років - то станція окупивши себе за перші пару років не тільки дає можливість економити але і приносить комфорт.

Точна вартість визначається
після технічного обстеження
вашого будинку
Замовити виїзд інженера
×