Сонячна електростанція складається з стандартного переліку обладнання. Фотоелектричні модулі, інвертори, прилади обліку, кріплення, система захисту, додаткові витратні матеріали.

ФЕМ

Фотоелектричні модулі (ФЕМ) бувають з полікристалічних фотоелектричних елементів, з монокристалічних фотоелектричних елементів, сонячні батареї з аморфного кремнію, сонячні панелі з телуриду кадмію (CdTe) і сонячні панелі на основі CIGS.
Найбільш часто використовувані - монокристалічні і полікристалічні панелі.
Полікристалічні модулі - оптимальні в співвідношенні ціна і ККД.
Монокристалічні панелі - більш ефективні але і дорожчі в перерахунку за 1 Вт потужності, що виробляється.
Однакову потужність всієї установки можна отримати зібравши її з різних модулів. Якщо використовувати більш потужні модулі - станція займе меншу площу.

Інвертор

Інвертор прилад призначений для перетворення постійного струму в змінний зі зміною величини напруги. Мережеві інвертори для сонячних станцій можуть бути оснащені вбудованою системою моніторингу. Правильно налаштована система моніторингу дасть вам можливість дистанційно спостерігати за роботою вашої сонячної електростанції і реагувати на будь-які зміни у виробленні електроенергії.

Прилади обліку.

Для мережевої сонячної електростанції вам знадобиться двонаправлений лічильник, який буде враховувати не тільки спожиту з мережі але і видану в мережу електричну енергію.
Звичайні лічильники вважаю видану вами в мережу електроенергію як спожиту, тому для продажу електроенергії за «зеленим» тарифом потрібен саме двонаправлений прилад обліку.

Система захисту.

Захист систем сонячних батарей - захист від перенапруги.

Точна вартість визначається
після технічного обстеження
вашого будинку
Замовити виїзд інженера
×