Завершили будівництво станції 20 кВт в селищі Хлепча в Київській області. Нагадаємо, що минулого тижня завезли обладнання (панелі, інвертора, кріплення) для будівництва дахової станції 20 кВт для підключення до мережі.

Мережева електрична станція для приватного будинку потужністю 20 кВт зайняла один скат даху. Загалом на завезення обладнання і монтаж знадобилося п'ять робочих днів.

Наші фахівці не сидять склавши руки. Вже завезли обладнання для будівництва нового об'єкта в селищі Хлепча в Київській області. По закінченню будівництва буде мережева сонячна електростанція для приватного будинку за зеленим тарифом. Наша компанія бере на себе оформлення договору з Обленерго. Буде сонячна електростанція під ключ.
Планується будівництво дахової станції 20 кВт. Для монтажу були обрані панелі

Кожен, хто замислюється про будівництво своєї сонячної електростанції вирішує для себе питання - займатися будівництвом, підбором устаткування, оформленням документації самостійно, або все-таки віддати вирішення цих питань в руки професіоналів. Ми звичайно будемо вас переконувати вибрати другий варіант. І у нас на це є п'ять причин:

Завершальна стадія будівництва дахової станції потужністю 150 кВт в Хмельницькій області.
Наші монтажники вийшли на завершальну стадію будівництва дахової сонячної електростанції потужністю 150 кВт. Нагадаю, що за ходом будівництва ви можете спостерігати через нашу онлайн камеру на сайті. Переходьте в закладку «Монтаж онлайн» - спостерігайте за роботою бригади в режимі реального часу.
Цей об'єкт в Хмельницькій області - приклад того, як

Ось і пролетіла, як мить, виставка, присвячена сонячній індустрії CISOLAR. Місяці підготовки, нерви, макети, брейншторми вже згадуються як уві сні. Можна підвести риску і відзвітувати про виконану роботу:
Подаровано сертифікатів на знижку або безкоштовне сервісне обслуговування - 247 шт.
Роздано брошурок з інформацією об електростанціях для Будинки та для Бізнесу - 425 шт.

Вчора на виставці CISOLAR директор компанії SUN-ROOF провів презентацію на тему «Розрахунок прибутковості СЕС в приватних домогосподарствах».

Тема доповіді викликала жвавий інтерес аудиторії - задавали багато питань, зав'язалася продуктивна дискусія. На жаль час виступу було обмежено регламентом конференції, тому на всі питання дати відповіді не вдалося. Ми хочемо відповісти на всі ваші запитання. Приходьте і сьогодні на наш стенд у виставковому комплексі АККО Інтернешнл, пр. Перемоги, 40Б (парк Пушкіна) - будемо раді розпочати співпрацю.

На численні прохання ми розмістили презентацію виступу Сергія Клименка

Точна вартість визначається
після технічного обстеження
вашого будинку
Замовити виїзд інженера
×