Онлайн трансляція монтажу на сайті компанії SUN-ROOF

Ми дуже раді представити Вам наш новий функціонал сайту. Тепер ви можете не тільки прорахувати свою електричну станцію для приватного будинку за зеленим тарифом. Ви тепер зможете в режимі реального часу спостерігати за ходом будівництва нашого поточного об'єкта.В меню сайту тепер є вкладка «монтаж онлайн» - клікніть і у вас відкриється спливаюче вікно з відеотрансляцією.На сьогодні у нас йде будівництво дахової сонячної електростанції за зеленим тарифом в Хмельницькій області.

Детальніше...
Наш інженер і команда технічних фахівців провели обстеження нового об'єкта в селі Козин

На форму зворотного зв'язку нашого сайту надійшла заявка на виклик інженера на обстеження об'єкту в селі Козин. Команда технічних фахівців на чолі з інженером провели всі необхідні заміри для попереднього прорахунку станції і складання техніко економічного обґрунтування будівництва станції. Плануємо встановлювати сонячні панелі на даху технічного приміщення і монтувати фотомодулі на огороджувальної конструкції ділянки. 

Детальніше...
Фахівці компанії SUN-ROOF взяли участь в Технічному семінарі Victor Tnergy

Наші фахівці взяли участь в Технічному семінарі Victor Tnergy, який був підготовлений досвідченими технічними фахівцями Ruurd Ten Brink і Johannes Boonstra. Головні теми:  Автономні системи, резервне живлення, сонячні системи, генератор в системі. Схеми, налаштування, моніторінг, нові продукти. Розглядали системи великої потужності. Окремо в тему семінару виділений пункт - перевантаження інверторів.

Детальніше...
Закінчили будівництво наземної сонячної електростанції потужністю 30 кВт

Наша компанія в січні 2018 року почала і за два тижні закінчила монтаж наземної сонячної електростанції потужністю 30 кВт для приватного будинку. Незважаючи на численні свята і несприятливі погодні умови - роботу з монтажу закінчили в обумовлені терміни. У перших числах лютого наш клієнт вже отримав на руки підписаний договір про продаж електроенергії за зеленим тарифом.

Детальніше...
Компанія SUN-ROOF візьме участь у виставці індустрії сонячної енергетики

11-13 квітня 2018 року в Києві пройде 7-а Міжнародна Конференція і Виставка «Індустрія Сонячної Енергетики в Центральній і Східній Європі» CISOLAR 2018

Єдиний захід, сфокусований на ринках, що розвиваються, сонячної енергетики Європи, протягом останніх семи років збирає зацікавлені сторони, увага яких спрямована на проекти пов'язані з сонячною енергетикою в Центральній та Східній Європі.

Детальніше...
Точна вартість визначається
після технічного обстеження
вашого будинку
Замовити виїзд інженера
×