Історія

Компанія SUN-ROOF була заснована в серпні 2017 року директором компанії Клименко Сергієм Васильовичем. Входить до складу групи компаній RENGY DEVELOPMENT, які протягом багатьох років зарекомендували себе як надійні будівельники промислових сонячних електростанцій.

За невеликий термін існування компанії зібралася команда фахівців з величезним досвідом в роботі з поновлюваними джерелами енергії. Ми спеціалізуємося тільки в сонячній енергетиці. Сфокусувавши вся увага на будівництві сонячних електростанцій, ми можемо запропонувати вам унікальні рішення. Стежимо за новинками на ринку. Прагнемо першими імпортувати високотехнологічні фішки. Наша спеціалізація на одному напрямку дасть вам можливість побудувати свою станцію сьогодні з урахуванням технологій завтрашнього дня.

Постачальники і партнери

У нас є власний імпорт, тому немає подорожчання на посередництві. Багаторічний досвід роботи на ринку енергетики дав нам надійних партнерів. Нашою основною перевагою вважаємо можливість заощадити ваш основний ресурс - час. Будуємо не дешево, тому що збалансоване рішення з урахуванням всіх особливостей кожного об'єкта - це не завжди питання грошей. Термін окупності сонячної електричної станції - ось наш головний орієнтир. Зробити установку приносить прибуток в найкоротші терміни - ось те до чого ми прагнемо.
Ми надаємо повний спектр послуг. Чи не станемо вам продавати сонячні панелі. Ми спроектуємо оптимальний варіант, «нафаршируймо» вашу установку найостаннішими технологіями, і в залежності від ваших потреб і цілей доберемо максимально ергономічне розміщення на вашому об'єкті. Оформимо всю необхідну документацію. При необхідності, допоможемо гарантовано отримати кредит. Надаємо гарантійне обслуговування.

Наша команда

Компанія молода - але команда зібралася з досвідом. Ми об'єднали наші сили і готові енергійно вирішувати поставлені завдання. Ми знаємо які процеси запустити паралельно. Всі процедури налагоджені. Ми готові до будь-якого перебігу подій. Навіть наші монтажники не роблять зайвих з'єднань - ось секрет успішної роботи всієї нашої команди.

Реквізити ТОВ «САНРУФ»

ТОВ «САНРУФ»
03150, Україна, м. Київ, вул. Б.Васильківська, 72-А, п.8, оф. 177 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

sun-roof.com.ua

×