СИСТЕМНИЙ ІНТЕГРАТОР УКРАЇНИ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ МАЛОЇ ПОТУЖНОСТІ
ТОВ SUN-ROOF була заснована наприкінці 2017 року компанією RENGY DEVELOPMENT і керуючим партнером Клименко С.В.

Материнська компанія "Rengy Development" володіє станціями потужністю 68МВт, її девелоперський портфель більш 200 МВт.

Наша місія - повний спектр послуг зі створення фотовольтаїчних електростанцій для приватних будинків і юридичних осіб до 1 мВт.

 ВАША ДАХ ПРАЦЮЄ НА ВАС

  • Обрати оптимальну комплектацію з найменшим строком окупності - телефонуйте нашої досвідченої команди фахівців.
  • Вирішити питання по ТЕО - підійміть трубку і зробіть дзвінок менеджеру.
  • Продавати електроенергію за зеленим тарифом - наберіть наш номер і ви вже почали вирішувати ці питання.
  • Потрібен кредит - ми супроводжуємо такі питання на рівні кредитних комітетів.

...

Наше головне завдання - не просто продати вам обладнання, а вирішити з вами всі питання по ходу будівництва, отримання зеленого тарифу і гарантійного обслуговування вашої власної сонячної електростанції.

Ми будуємо сонячні електростанції «під ключ» не тільки для приватних але і для юридичних осіб.
Сонячні електростанції для приватних домоволодінь - мережеві, гібридні, автономні - допоможемо визначитися в залежності від ваших потреб. Можливо, у вас є бажання встановити фотоелектричні модулі і отримувати пасивний дохід, але ви ще не зовсім розумієте, як це реалізувати - ми оберемо для вас єдине вірне рішення, з точки зору окупності і ергономіки розташування вашої власної сонячної електростанції.

Сонячні електростанції для юридичних осіб - один з наших основних напрямків діяльності. Ми з вами проаналізуймо доцільності будівництва СЕС на певному об'єкті, напишемо ТЕО, в разі необхідності, гарантуємо надання вам кредиту на будівництво і далі будемо вирішувати всі супутні питання аж до продажу електроенергії по зеленому тарифу.
На будівництві та отриманні зеленого тарифу наше з вами співробітництво не закінчується. Ми надаємо гарантійне обслуговування. Протягом року наші фахівці надаватимуть консультації по експлуатації, будуть проводити технічне обслуговування обладнання станції, допоможуть оптимізувати робочі процеси.

  • Якість
  • Гарантії
  • Низька ціна
  • Кредитування
  • Зелений тариф
×